A Tempest of Tea

Hafsah Faizal | 2024 | Zachte kaft | Engels
Leverbaar
Leverbaar
€ 15,95

Beschrijving

First in a new duology from New York Times best seller author Hafsah Faizal comes this gritty, high-stakes YA in which a girl gets tangled in a heist with vampires and must face the consequences - perfect for fans of Six of Crows.
Lees meer Lees minder

Details product

Door (auteur) Hafsah Faizal
Uitgeverij Veltman Distributie Import Books
Bindwijze / format Zachte kaft
Verschenen op 15-02-2024
ISBN / EAN 9781529098945
Taal Engels
Gewicht 235 g
Hoogte 199 mm
Breedte 133 mm
Dikte 24 mm