Noem haar naam

Jorie Horsthuis | 2020 | Paperback / softback | Nederlands
Niet op voorraad
1 dag
€ 21,99

Dit product: vandaag besteld, vandaag per fiets thuisbezorgd in Middelburg!

Dit product is bij ons op voorraad in de winkel. Bestel het voor 16.00 via onderstaand mailadres of telefoonnummer, en wij bezorgen het vandaag per fiets in Middelburg!

Veilig op afstand betalen: betaal vooraf via Tikkie of aan de deur met de pin. We maken het apparaat na elke betaling schoon.

Informeer naar beschikbaarheid Engelse boeken

Wij raden u aan om voor de beschikbaarheid en levertijd van deze titel contact met ons op te nemen. In verband met de coronacrisis hebben verschillende Engelse leveranciers hun levering geminderd of tijdelijk gestaakt. De levertijd van boeken die niet bij ons op voorraad zijn kunnen hierdoor afwijken. Soms kunnen we een boek nog via andere wegen bestellen. Neem dus altijd even contact met ons op.

Beschrijving

In Noem haar naam stelt Jorie Horsthuis zichzelf de vraag: kun je iemand missen die je nooit hebt gekend? Als Jorie een jaar of zes is, neemt haar moeder haar in vertrouwen: ze had eigenlijk een tweelingzusje, maar dat is dood geboren. Haar moeder drukt haar op het hart de naam van haar zusje nooit hardop te zeggen. 'Wees blij dat je ook een gezonde dochter hebt,' kregen haar ouders na haar geboorte in 1981 te horen. Hun verdriet werd niet begrepen, en afscheid hebben ze niet genomen. Iedereen zweeg. Ruim dertig jaar later doorbreekt Jorie Horsthuis de stilte. Ze wil weten of er nog iets over haar tweelingzusje bekend is en gaat op zoek in het ziekenhuis, de basisregistratie en het crematorium. Ze interviewt verloskundigen, gynaecologen en wetenschappers, en bovenal praat ze met haar ouders en broertjes. Waarom mocht het meisje nooit genoemd worden? Noem haar naam is een ontroerend boek over de impact van een taboe op een gezin. Openhartig beschrijft Horsthuis de rouw en het verdriet in haar familie en het onvermogen om erover te praten. Voor de lezers van P.F. Thomése en Roos Schlikker. 'Noem haar naam is het zeer leesbare, integere verhaal van die zoektocht, die duidelijk maakt dat het gedrag van haar ouders niet uitzonderlijk was.' - Trouw
Lees meer Lees minder

Details product

Door (auteur) Jorie Horsthuis
Uitgeverij Ambo/Anthos B.V.
Bindwijze / format Paperback / softback
Verschenen op 13-08-2020
ISBN / EAN 9789026338427
Taal Nederlands
Gewicht 377 g
Hoogte 216 mm
Breedte 137 mm
Dikte 24 mm