Perfecte prooi

Helen Fields | D.I. Callanach | 2020 | Paperback / softback | Nederlands
Op voorraad
Op voorraad
€ 16,99

Beschrijving

Perfecte prooi van Helen Fields is na Perfecte resten het tweede deel in de serie met inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner in de hoofdrol. Voor de fans van de Helen Grace-serie van M.J. Arlidge.

Tijdens een rockfestival valt een medewerker van een liefdadigheidsinstelling midden in het publiek dood neer. Zijn buik is met één haal opengesneden. Niemand heeft de moordenaar gezien. Een week later wordt in een vuilcontainer het lichaam van een basisschoollerares aangetroffen. Ze is gewurgd met haar eigen sjaal. Inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach hebben geen aanknopingspunten en kunnen geen motieven vaststellen. Ze tasten in het duister, totdat blijkt dat de slachtoffers op diverse gebouwen in de stad met graffiti worden beschreven. Dan ontdekken ze dat de boodschappen geschreven zijn voordat de mensen vermoord werden en begrijpen ze dat de moordenaar zijn volgende slachtoffer zo aankondigt. Hoe onschuldiger de prooi, hoe beter…

Perfecte prooi van Helen Fields is het tweede deel in de spannende serie met Luc Callanach en Ava Turner. Voor de lezers van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Karin Slaughter.

'Met Perfecte resten heeft Fields al een prachtige thriller geschreven. Perfecte prooi is zo mogelijk nóg beter.' – Scotland Correspondent

Over de serie:

‘Een bijzonder aangenaam team speurders.’ – Trouw

‘Een must-read voor lezers die houden van donker, dodelijk, griezelig en aangrijpend.’ – Het Parool

‘Helen Fields schrijft donkere, harde thrillers, die de grenzen van de gemoedsrust aftasten.’ – Gazet van Antwerpen

Lees meer Lees minder

Dit artikel: vandaag nog bezorgd in Middelburg

Dit product is bij ons op voorraad in de winkel. Bestel het voor 14.00 uur via de webshop en we brengen het in Middelburg vandaag nog langs.

Heeft u vragen of wilt u graag iets met ons doornemen?

Details product

Door (auteur) Helen Fields
Uitgeverij Ambo/Anthos B.V.
Bindwijze / format Paperback / softback
Verschenen op 30-06-2020
ISBN / EAN 9789026351297
Taal Nederlands
Gewicht 595 g
Hoogte 215 mm
Breedte 136 mm
Dikte 40 mm