Contact

Adres
Markt 51
4331 LK Middelburg

Openingstijden
Maandag: 11.00 - 18.00 uur
Dinsdag, woensdag en vrijdag: 09.30 - 18.00 uur
Donderdag: 09.30 - 21.00 uur
Zaterdag: 09.30 - 17.30 uur
Koopzondag (1e zondag van de maand): 13.00 - 17.00 uur

Algemeen

0118 - 886886
info@drukkerijmiddelburg.nl

Tentoonstellingen

exposities@drukkerijmiddelburg.nl

Directie, Jan de Vlieger

0118 – 886886
j.devlieger@drukkerijmiddelburg.nl

Programmering live muziek

activiteiten@drukkerijmiddelburg.nl

Directie, Geertruida Hettema

0118 – 886888
g.hettema@drukkerijmiddelburg.nl

Brasserie de Drvkkery

0118 – 886866
brasserie@drukkerijmiddelburg.nl

Bestelafdeling, Jaap Rentier

0118 – 886884
bestel@drukkerijmiddelburg.nl

Literatuur

0118 – 886876
literatuur@drukkerijmiddelburg.nl

Inkoop boeken, Monique Eskens

0118 – 886886
inkoop@drukkerijmiddelburg.nl

Kinderboeken & non-fictie

0118 – 886 883
nonfictie@drukkerijmiddelburg.nl

Tourist Info, Renske Poll

0118 886300
info@touristinfomiddelburg.nl

Kantoorartikelen

0118 - 886872
kantoor@drukkerijmiddelburg.nl

Administratie

0118 – 886865
administratie@drukkerijmiddelburg.nl

Tijdschriften

0118 - 886870
tijdschriften@drukkerijmiddelburg.nl

PR & website

0118 – 886835
jelmer@drukkerijmiddelburg.nl

Muziek

0118 – 886874
muziek@drukkerijmiddelburg.nl