De droomprins

Anne Gunn Halvorsen, Randi Fuglehaug | Royalteen | 2024 | Zachte kaft | Nederlands
Niet op voorraad
Dit boek verschijnt op 06-02-2024. U kunt het nu al vooruitbestellen.
€ 19,99

Beschrijving

Soms moet zelfs een prinses kikkers kussen om de ware te vinden…

Vier maanden nadat Margrethe tijdens het Halloweenfeest naar het ziekenhuis moest, durft ze nog steeds aan niemand te vertellen wat er die nacht is gebeurd. Haar tweelingbroer Kalle heeft geen tijd voor haar en ze mist iemand die ze in vertrouwen kan nemen. Maar een zeventienjarige prinses kan zich niet zomaar in iemands armen storten. Toch?

Royalteen – Droomprins is het meeslepende tweede deel van de door Netflix verfilmde serie. Perfect voor fans van American Royals en Rood, wit & koningsblauw.


Lees meer Lees minder

Details product

Door (auteur) Anne Gunn Halvorsen, Randi Fuglehaug
Uitgeverij Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Bindwijze / format Zachte kaft
Verschenen op 06-02-2024
ISBN / EAN 9789000389063
Taal Nederlands