Skandar en de eenhoorndief

A.F. Steadman | 2022 | Hardback | Nederlands
Leverbaar
Leverbaar
€ 19,99

Beschrijving

Laat je meevoeren naar een wereld vol helden en eenhoorns… zoals je ze nog nooit hebt gezien.

Skandar Smith droomt er al zijn hele leven van om een eenhoornrijder te worden. Om een van die geluksvogels te zijn die een eenhoorn uit het ei mogen laten kruipen. Om er een onbreekbare band mee te krijgen, om samen te trainen en de ultieme race te winnen. Om een held te zijn.
Maar net op het moment dat Skandars droom lijkt uit te komen, doemt er een gevaar op dat groter is dan hij ooit voor mogelijk had gehouden. Een duistere, kwaadaardige vijand heeft de sterkste eenhoorn van het Eiland gestolen. En terwijl het onheil steeds dichterbij sluipt, ontdekt Skandar een geheim dat de wereld zoals hij die kent voorgoed kan wegvagen.

Een razend spannend avontuur voor de liefhebbers van Percy Jackson en Harry Potter, vertaald door Maria Postema.
Lees meer Lees minder

Details product

Door (auteur) A.F. Steadman
Uitgeverij Singel Uitgeverijen
Bindwijze / format Hardback
Verschenen op 08-04-2022
ISBN / EAN 9789045126623
Taal Nederlands
Gewicht 763 g
Hoogte 237 mm
Breedte 159 mm
Dikte 35 mm