Veelgestelde vragen

  • Elke maand ontvangt de Drvkkery tientallen verzoeken tot sponsoring. Of het nu gaat om culturele evenementen, sport, onderwijsactiviteiten, humanitaire doelen, fundraising, steeds weer weet iedereen De Drvkkery te vinden. Zoals u zult begrijpen, is onmogelijk om alle verzoeken te honoreren. Jaarlijks geven wij een zeer groot bedrag uit aan goede doelen. Wij vinden dit een logisch gevolg van de maatschappelijke functie die wij in de Zeeuwse samenleving bekleden. Maar, tot onze spijt moeten wij ook vele honderden aanvragen afwijzen. Absoluut niet, omdat wij deze doelen geen warm hart zouden toedragen, maar simpelweg omdat het ons niet mogelijk is om aan alle verzoeken gehoor te geven.

    Om in aanmerking te komen voor sponsoring door ons bedrijf, hebben wij binnen ons bedrijf afspraken gemaakt: allereerst moeten alle aanvragen voor sponsoring schriftelijk ingediend worden, ten minste 2 maanden voordat de activiteit plaatsvindt; verzoeken kunnen gericht worden aan j.devlieger@drukkerijmiddelburg.nl; een aanvraag moet vergezeld gaan van een omschrijving van een tegenprestatie t.b.v. de sponsor (advertentie, naamsvermelding, optreden e.d.); een keer per twee maanden worden sponsorverzoeken behandeld door de directie, in samenspraak met een personeelsdelegatie.

  • KVK: 22051764

    BTW: NL 8113 95224 B01

    Rabobank: 112342795

    IBAN: NL40RABO0112342795

    BIC: RABONL2U 

  • Algemeen

    T: 0118 - 886886
    F: 0118 - 886855
    E:  info@drukkerijmiddelburg.nl

    Directie, Jan de Vlieger

    T: 0118 – 886886
    E:  j.devlieger@drukkerijmiddelburg.nl

    Directie, Geertruida Hettema

    T: 0118 – 886888
    E:  g.hettema@drukkerijmiddelburg.nl

    Bestelafdeling, Jaap Rentier

    T: 0118 – 886884
    F: 0118 – 886855
    E:  bestel@drukkerijmiddelburg.nl

    Inkoop boeken, Monique Eskens

    T: 0118 – 886886
    E:  inkoop@drukkerijmiddelburg.nl

    Tourist Info

    T; 0118 886300
    E:  info@touristinfomiddelburg.nl

    Administratie

    T: 0118 – 886865
    E:  administratie@drukkerijmiddelburg.nl

    Tentoonstellingen

    E:   exposities@drukkerijmiddelburg.nl

    Programmering live muziek

    E: activiteiten@drukkerijmiddelburg.nl

    Brasserie de Drvkkery

    T: 0118 – 886866
    E:  brasserie@drukkerijmiddelburg.nl

    Literatuur, non fictie

    T: 0118 – 886876
    E:  literatuur@drukkerijmiddelburg.nl

    Kinderboeken, populaire non-fictie

    T: 0118 – 886 883
    E:  nonfictie@drukkerijmiddelburg.nl

    Kantoorartikelen

    T: 0118 - 886872
    E:  kantoor@drukkerijmiddelburg.nl

    Tijdschriften

    T: 0118 - 886870
    E:  tijdschriften@drukkerijmiddelburg.nl

    Muziek

    T: 0118 – 886874
    E:  muziek@drukkerijmiddelburg.nl

    PR & website

    T: 0118 – 886835
    E:  jelmer@drukkerijmiddelburg.nl